معرفی شرکت دیجیتال خودرو سامانه

دیجیتال خودرو با هدف ارائه خدمات دانش بنیان آموزشی معرفی و فروش تجهیزات تعمیرگاهی ابزار آلات و قطعات یدکی در فضای وب ، با بهره گیری جمعی از متخصصان و فارغ التحصیلان دانشگاهی صنعت خودرو و IT از سال۱۳۹۲ با رویکرد مستقل و محوریت توسعه فضای وب جهت استفاده تعمیرکاران خودرو در سراسر ایران فعالیت خود را با حضور در عرصه اموزش و صنعت تعمیر و نگهداری خودرو آغاز نموده است .

از همان ابتدا اعتقاد اعضای گروه بر این است که استاندارد تنها مربوط به کالا نبوده و بسیاری از خدمات را نیز شامل می شود به همین دلیل در گروه ما هر کار یا هر نوع خدماتی در یک چارچوب مشخص استاندارد ارائه می شود.

در مجموعه ما اهداف عملکرد ها بر مبنای استاندارد های متناسب با شرایط و نیاز روز صنعت تعمیر و‌نگهداری خودرو تعریف می شود تا بتوانیم دامنه فعالیت های خود را در زمینه آموزش های تخصصی طبق استاندارد های گسترده تر نمائیم. ما معتقدیم حلقه گمشده بین تولید کننده و مصرف کننده محصول ، خدمات آموزشی تخصصی و‌ نیاز محور می باشد که این موضوع می تواند درگاه ارتباط دو جانبه ای را جهت یاری رساندن به تعیین خط مشی تولید کننده و تامین نیاز مصرف کننده فراهم سازد. در همین راستا و به جهت ایفای نقش در اقتصاد دانش بنیان شرکت دیجیتال خودرو در شناسایی ، به کارگیری و معرفی محصولات با کیفیت در دوره های آموزشی آنلاین و حضوری خود می نماید تا بتواند سهمی هر چند اندک در روند اقتصاد کشور داشته باشد.

تاریخچه اجمالی شرکت دیجیتال خودرو سامانه
آغاز فعالیت از فروردین ماه ۱۳۹۲
آغاز فعالیت رسمی شرکت از فروردین ماه ۱۴۰۱
شماره ثبت شرکت ۵۹۴۴۱۳ با نام دیجیتال خودرو سامانه به صورت مسئولیت محدود

حوزه تخصصی فعالیت
آموزش تخصصی حضوری و آنلاین در حوزه تعمیرات برق و مکانیک خودرو
فروش تخصصی حضوری و آنلاین تجهیزات تعمیرگاهی خودرو و ابزار الات

مشخصات تماس با ما


  تلفن تماس شرکت : 62999292-021

  تلفن تماس مشاوره : 09352199292

  آدرس دفتر مرکزی : تهران، خیابان آزادی، روبروی سازمان تامین اجتماعی، کوچه بیات موحد، پلاک 31، واحد5

  ایمیل : [email protected]

  ساعات کاری : شنبه الی پنج شنبه 8 - 16

 

فرم تماس با ما

فرم های تماس ثبت شده پس از یررسی و ارجاع به دپارتمان مرتبط، در حداکثر ۲۴ ساعت (روزهای کاری هفته) پیگیری و پاسخ داده می شوند.
همچنین در صورتیکه کاربر وب سایت هستید، می توانید از بخش پروفایل کاربری -> بخش پشتیبانی -> ثبت درخواست پشتیبانی جدید ، استفاده بفرمایید.

فقط فایل تصویر JPG یا PNG با حجم کمتر از ۲ مگابایت
درصورتیکه نیاز به ارسال فایل غیرتصویری یا چند فایل یا فایل های با حجم بیشتر است، لطفاً از ایمیل استفاده بفرمایید.

تمامی حقوق مادی و معنوی محفوظ است.©

۱۳۸۵-۱۴۰۳